Tirdzniecība

SIA ‘’REMCE’’ saviem klientiem pēc viņu vajadzību apzināšanas spēj piedāvāt visdažādāka sortimenta ventilācijas, gaisa dzesēšanas un siltumapgades iekārtas, tai skaita apkures katlus un sanitārtehnisko aprīkojumu no pausaulē pzīstamakājiem brendiem, klientam iesakot piemērotāko iekārtu balstoties uz detalizētu aprēķinu, kas tendēts uz maksimāli zemākajām izmaksām ekspluatācijas periodā.

SIA ‘’REMCE’’ savas darbības laikā ir realizējusi vairāk kā trīsdesmit ventilācijas sistēmu izbūvi peldbaseinos ar Klimata kontroles agregātu uzstadīšanu.

Šo telpu specifika – peldbaseinu sistēmām ir nepieciešamība sausināt gaisu visu gadu. Gaisa sausināšana patērē ievērojamu daudz enerģijas, tādēļ precīzi inženieraprēķini var dot ievērojamu Jūsu naudas ietaupījumu sistēmu ekspluatācijas nodrošināšanai.

Šeit var palīdzet SIA ‘’REMCE’’ piedāvājot Jums Angļu firmas ‘’Heatstar’’ gaisa apstrādes klimata kontroles agregātus, kuri uzrāda nesalīdzināmi labākus ekspluatācijas rādītājus, kā citas gaisa apstrādes iekārtas atbilstošajā vidē un pārsteidz ar ļoti kompaktiem izmeriem.

Sazinoties ar mums, saņemot informāciju, sagatavosim detalizētu piedāvajumu ar optimālako risinajumu tieši Jums!