SIA ‘’REMCE’’

Daudzfunkcionāls uzņēmums ar desmit gadu pieredzi, kas dibināts 2005. gada nogalē un strādā inženierkomunikāciju tīklu projektēšanā, piegādē un uzstādīšanā un šo sistēmu servisa apkalpošanā un uzraudzībā, konsultāciju un citu saistīto pakalpojumu sniegšanā.

Šajos projektos “REMCE” darbojas divos veidos – kopā ar būvfirmām, apakšuzņēmēja lomā un slēdzot darījumus tieši ar klientiem, objektu tiešiem īpašniekiem par konkrētās būves aprīkošanu.

Saskaņā ar klienta vajadzībām veicam objektu izpēti, sistēmu projektēšanu, iekārtu un montāžas materiālu piegādi, uzstādīšanu, garantijas un pēc garantijas apkopi. Pēc klienta vēlēšanās piedāvājam pasaules pazīstamāko ražotāju iekārtas, par kuru kvalitāti mēs esam pārliecināti.

Mēs ticam, ka viena no galvenajām panākumu atslēgām ir atbildība un profesionalitāte, kopa ar kvalitāti. Galvenais kritērijs darbinieku atlasē ir augsta atbildības sajūta un gatavība uzņemties atbildību par savu darbu, tādēļ veicam rūpīgu darbinieku atlasi un novērtēšanu pirms uzņemšanas komandā.

Mūsu saistības ar klientiem nebeidzas ar sistēmu uzstādīšanu, mūsu darbības plāns ietver sevī arī servisa un uzturēšanas programmu, lai optimizētu produktu darbu un paildzinātu to dzīvotspēju.

SIA ’’ REMCE’’ nemitīgi meklē jaunus sadarbības partnerus un ir gatava uz perspektīvu sadarbību.

Sadarbība/Atsauksmes