Apkures sistēmas

Gaisa kondicionēšana

“REMCE” saviem klientiem piedāvā dažādu ražotāju gaisa kondicionēšanas iekārtas. Kondicionētāji ir augstas kvalitātes iekārtas, kas ir ērtas un ekonomiskas lietošanā, kompaktas un vieglas, turklāt tās darbojas klusi. Tās ir aprīkotas ar gaisa dzesēšanas, sildīšanas, žāvēšanas režīmiem un automātisko režīmu. Gaisa kondicionētāju vadība lielākoties notiek ar infrasarkano staru pulti. Ņemot vērā ārējo un telpas temperatūru, kondicionētāji nodrošina optimālu klimatu telpā. Elektrostatiskie filtri nodrošina gaisa attīrīšanu no putekļiem, cigarešu dūmiem un ziedputekšņiem

Ventilācijas sistēmas

“REMCE” ir viens no ventilācijas sistēmu montāžas uzņēmumiem Latvijā. Esam ierīkojuši dažadas sarežģītības ventilācijas sistēmas daudzos dažādos objektos visā Latvijā. Mūsu speciālisti ieteiks Jūsu telpām piemērotāko ventilācijas sistēmas risinājumu, izstrādās projektu un veiks ventilācijas sistēmas montāžu. Mūsdienās ir svarīgi, lai ventilāciajs sistēmas tiktu ierīkotas īsos termiņos un labā kvalitātē, nodrošinot ilgstošu kalpošanas laiku un sistēmu drošību ekspluatācijā, ko SIA REMCE arī piedāva saviem klentiem.

Ūdensapgāde un kanalizācija

Uzņemumns veic visa veida ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmu montāžas darbus, piedāvājot mūsdienīgus tehnoloģiskos risinājumus. Mūsu speciālisti uzstādīs tieši Jūsu vajadzībām atbilstošas iekšējās un ārējās ūdensvadu sistēmas, palīdzot izvēlēties optimālu ūdensapgādes shēmu, iekārtas un sūkņa modeli. Mūsu uzņēmums piedāvā dažādu kanalizācijas sistēmu montāžu, uzstādot sadzīves kanalizācijas, ražošanas kanalizācijas, ārējās kanalizācijas, lietus ūdens kolektoru un bioloģisko attīrīšanas iekārtu sistēmas.

Aukstuma sistēmas

Viens no uzņēmuma darbības virzieniem ir dzesēšanas sistēmu projektēšana, piegāde un montāža. Esam realizējuši dzesēšanas sistēmu izbūvi vairakos demitu būvobjektos ar dažādu sarežģītības pakāpi, kā arī uzmontēto dzesēšanas iekārtu spektrs ir bijis ļoti plāšs un atsķirīgs, kā rezultātā ir iegūta bagātīga pieredze, kas palīdz pēcāk nodrošināt arī pozītīvu iekartu darbību sevisa apkalpošanas un uzraudzības laikā.

Projektēšana

Uzņēmums cenšoties nodrošināt saviem klentiem pilna cikla pakalpojumu klāstu, piedāvā visdažādākās sarezģītības tehnisko projektu izstrādi, kas norīt stingri pieturoties pie klienta vēlmju ralizēšanu būvobjektā. Uzņēmums projektē dažāda veida un sarežģītības pakāpes ventilācijas, dzesēšanas, apkures un ūdensapgades sistēmas, kā arī katlu majas un siltummezglus.

Katlu mājas un siltummzgli

Savas darbības laikā esam uzkrājuši pieredzi izbūvējot daudz un dažada veida un lieluma siltummezglus gan sakot ar privātmajām, dzaudzdzīvokļu dzīvojamāma mājām, slimnīcām, biroju ēkām un citas nozīmes ēkām, tomēr kā lielāko varam minēt uz doto brīdi šķeladas katlu majas jaunbūves projektu ar jaudu 15MW.